HASTA ÖYKÜLERİ

Doktor Kızından Babaya Başarılı Organ Nakli

Sayın Profesör Doktor Sedat KARADEMİR,

Çağdaş gelişmiş tıbbın zirvesi sayılan organ nakli (karaciğer) alanındaki büyük başarılarınız tüm dünyaca ünlüdür. Bu yüzden de ABD, İsrail ve  modern tıbbın üst düzeyde geliştiği Avrupa ülkeleri vatandaşlarının bile Türkiye Cumhuriyetine, sizin çalıştığınız Ankara Özel Güven Hastanesi’ne ve özellikle size başvurmaları tesadüfi değildir. Böyle yetenekli, ustad bir cerrahın Türk olması ayrıca gurur vericidir.

Babam B. AKHUNDOV’un da kaderini size emanet ve itibar etmesi Yüce Allah’ın takdirinden ziyade sizin başarılı, yetenekli bir cerrah olmanız, şifalı elleriniz, kocaman kalbiniz ve insanlığınızdandır.

İster ameliyata hazırlık aşamasında, karaciğer nakli ameliyatında ve isterse de sonraki onarım-tedavi sürecinde nefesinizi nefesimize kattınız, kendi hayatınızdan sanki bizim hayatımıza pay verdiniz. Bence sizin ellerinizden şifa bulan yüzlerce insan da aynı duyguları paylaşıyor.

Sayın Profesör!
Sevimli Sedat hoca!

Allah’ın size bahşettiği kudret ve yeteneğiniz sayesinde hayatımızın anlamı olan Babamız’a yeni ömür verdiniz. Bunun için tüm ailemiz adına size ve şahsınızda tüm Ankara Güven Hastanesi Organ Nakli ekibine müteşekkir ve minnettarız. Allah sizi korusun.
Donör olarak benim de küçücük bir katkım olduğu için kendimi dünyanın en mutlu ve gururlu evladı gibi hissediyorum.
Büyük Saygı ve Hürmetle,
Dr.P. A. 
                                                                   Baku Azarbaycan 10.10.2015